Metaverse projesi, Web3 fenzy’nin üçlü A dijital ortamını yeniden tanımlamasını önler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Web3 projeleri, bu küresel dalgayı kendi ürün sürümleriyle aşmak için her gün hayata geçen binlerce yeni şirketle mevcut dijital sahnenin konuşmasıdır. Ne yazık ki, gerçeklik, bu tekliflerin çoğunun oyuncu veya kullanıcı tabanlarına somut bir değer sağlamadığını göstermiştir. Bunun yerine, kullanıcı büyümesini sürdürmek için görünüşte doğal olmayan bir yöntem olan kripto para birimleri, NFT’ler ve ilgili moda sözcüklerin yüzeysel yutturmacasına güveniyorlar. Şu anda, bu çabalar sürdürülebilir büyüme değil, kısa vadeli başarılarla sonuçlanıyor.

Projelerin uzun vadeli değer sağlayan temeller üzerine inşa edilmesini sağlamak için yeni başlayanlar, dot-com balonunun patlamasına yol açan olaylardan öğrenmeye teşvik edilir. Bu örnekte, çöküşten kurtulan projeler endüstrinin yutturmacalarına bağlı değildi. Bunun yerine, canlı çıkan projeler, ister gelişmiş bir deneyim, ister topluluk geliştirme veya diğer oyuncular tarafından oluşturulan hikayelerin oluşturulması yoluyla olsun, doğal olarak büyüyen değer elde etmek için ürün odaklı bir yaklaşım benimseyen projelerdi.

Bu proje turuna liderlik eden, metaverse oyun pazarındaki bir girişim olan ve projenin değerini blok zinciri temelinin ötesine taşımak için üçlü-A konseptine dayanan Cryptogende Verse’dir. Küresel ölçekte çok oyunculu bir macera olmayı hedefleyen oyun, çevrimiçi video oyunlarının doğal uzantısını sağlamak, küresel oyuncu tabanları kavramlarını ve sonsuz çevrimiçi içerik akışlarını birleştirmek için blok zincir teknolojisine güveniyor.

Bu nedenle, balon patlamaları olsa bile, proje, tarihsel kanıtların belirttiği gibi, oyuncu tabanlarında artan sahiplik sağlamaya devam edecek olan kaliteli bir MMO teklifine sahip olacak. Herhangi bir popüler çevrimiçi deneyim durumunda, her zaman en özel oyun içi varlıkları satın almaya hazır ve istekli çok sayıda kullanıcı olacağını göz önünde bulundurun.

Üçlü A deneyimi sunmak

Ürünün kendisinde daha derin bir dalış yaparken, Cryptogende Verse, oyuncuların üç aşamada erişebilecekleri hem klasik hem de çok oyunculu modu kapsayan birinci ve üçüncü şahıs çevrimiçi atış oyunu olarak var olur. Birincisi, ölüm maçı ve 5v5 rekabet modundan oluşan cilalı bir üçlü A çevrimiçi oyundur. Çok geride olmayan ikinci aşama, oyuncuları bir Battle Royale modu, ortak çalışma deneyimleri ve hayatta kalma ve meydan okuma modlarıyla tanıştıracak. Bu sürümler, eksiksiz bir metaverse deneyimi sunan son bir aşamada sonuçlanacak.

Önce ürün yaklaşımıyla çalışan Cryptagende, Nanite teknolojisinden oluşan Unreal Engine 5, Quixel Megascan gerçek zamanlı tarama yetenekleri ve dinamik bir Lumen aydınlatma sistemi dahil olmak üzere endüstride değişen çeşitli araçlara güveniyor. Birlikte ele alındığında, bu özellikler projelerin oyunculara elit düzeyde ayrıntı, aslına uygunluk ve performans sunmasını sağlar.

Bununla birlikte, bu yeni nesil görseller, modelin kendisinde yalnızca ciladır. Tasarımda Cryptagende, değer yaratmak için çeşitli çevrimiçi modlar, silahlar, karakterler, görevler ve araçlarla tamamlanmış karmaşık bir sanal dünyaya dayanır. Daha sonra, proje tutarlılığı ve deneyimlere bağlılıkta kanıtlandığı gibi, ortaya çıkan topluluktan herhangi bir ek değer elde edilecektir. Amaç, topluluğun bir aile hissi kazanacak şekilde büyümesi ve daha sonra gerçek dünyanın tuzaklarından kaçmak için hoş bir yer haline gelmesidir.

Pasif bir oyuncu tabanının oyun içi öğeler satın alma zevkini ve arzusunu geliştirdiği Overwatch ve Dota gibi hayranların favorisi çevrimiçi oyunlarla karşılaştırmalar yapılabilir. Bu durumda, fiyat ve talep, dış manipülasyon veya token yutturmaca tarafından yönlendirilmek yerine organiktir.

Cryptagende’den daha fazla bilgi burada

Bu modele göre, Cryptagende, herhangi bir çevrimiçi oyunun düzgün bir şekilde ele alındığında bir zaman öldürücüden daha fazlası olabileceğini öne sürüyor. Kendi çabalarını örnek olarak kullanan Cryptagende ekibi, diğer tüm kararları oyuncuların kendilerine bırakarak, katılımcılarının koruyucusu olarak konumlarında oyunun geleceği için potansiyel gösteriyor.

Önce ürün yaklaşımı

Yukarıda belirtildiği gibi güçlü bir temele sahip olan Crytagende, sektördeki en açık, güvenli ve oyuncuları güçlendiren pazarlardan birini sağlamak için iyi bir konuma sahiptir.

Projenin 2022’nin ikinci çeyreğine ilişkin hedeflerinin bir parçası olarak, resmi yol haritası bir NFT ön satışını, sanat tanıtım videosunu ve özel finansman turlarının kapanışını gösteriyor. Bu sürümlerin, daha geniş, cesur yeni bir metadünyanın parçası olarak Cryptogende ayetinin erken erişim lansmanına yol açtığı söyleniyor.

Sorumluluk Reddi Cointelegraph, bu sayfadaki hiçbir içeriği veya ürünü onaylamamaktadır. Size elde edebileceğimiz tüm önemli bilgileri sağlamayı amaçlamakla birlikte, okuyucular şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalı ve kararlarının tüm sorumluluğunu taşımalıdır ve bu makale yatırım tavsiyesi olarak kabul edilemez.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Metaverse projesi, Web3 fenzy’nin üçlü A dijital ortamını yeniden tanımlamasını önler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gündem Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!