Blockchain ve dijital haklar yönetimi şirketi dünyanın ilk NFT Reklam platformunu yayınladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnsanlar ve şirketler, tıpkı gerçek dünyada yaptıkları gibi, bir geri dönüş almayı umarak, metaverse’deki arazi ve alanlara çok para yatırıyorlar. Bu, özellikle yatırımlarından pasif gelir elde etmek için reklam kullanmak açısından meta veri deposunu ve tam potansiyelini anlamak anlamına gelir. Meta veri deposunun modaya uygun yeni bir şeyden daha fazlası olduğunu düşünün; internet için bir sonraki yinelemedir ve bu nedenle yatırımcılar ve pazarlamacılar için mantıklı bir geçiştir.

Dijital alan olarak da tanımlanan bu metaverse içinde, kullanıcılar, banner reklamlarına, sosyal medyaya ve şimdi makaralara benzer şekilde, bir kullanıcının pazarlama karmasındaki başka bir kanala katılabilir. Bununla birlikte, temeli bir sonraki sosyal medya yinelemesi olarak düşünüldüğünde, metaverse, birçok kişi tarafından bir hikaye anlatımı aracı olarak görülüyor ve sürükleyici 3D reklam deneyimlerinin daha uyumlu bir marka hikayesi anlatmasını sağlıyor. Fırsat açısından çeşitlilik gösterse de, yeni manzara ezici olduğunu kanıtladı ve geçişi erken yapanlara önemli bir ilk hamle avantajı sağladı.

Yeni nesil pazarlamacıları ve yatırımcıları desteklemek için, kullanıcı gizliliğini korumaya odaklanan bir blok zinciri, iletişim ve sosyal medya şirketi olan DatChat (NASDAQ: DATS), bu faydaları bir metaverse reklam ve NFT para kazanma platformu olan VenVuu’ya genişletiyor. Arazi sahipleri, mülklerinden gelir elde etmek için hangi kampanyaların yürütüleceğine karar vermenin kolay ve birleşik bir yoluna sahiptir. Reklamverenler, birden fazla meta veri tabanında aynı anda ulaşmak istedikleri arazi parsellerini hedefleyen kampanyalar yürütebilir.

DatChat CEO’su Darin Myman, “Bunun metaverse için bir dönüm noktası olduğuna inanıyoruz. Bu, kullanıcıların meta veri deposu paketlerinden para kazanmalarını sağlarken markaların meta veri deposunda geniş bir erişime sahip olmalarını sağlayan ilk basit çözümdür.”

Mevcut metaverse arazi sahipleri, VenVuu Dinamik NFT’lerinden yararlanarak, reklamverenlerin sağladığı ücretli reklam kampanyalarını seçerek varlıklarından para kazanabilir. Buna karşılık, markalar ayrıca, birden fazla meta veriye yayılabilen büyüyen bir NFT ağında kampanyalar yürütebilecekler.

Gelir elde etme yöntemi

Meta veri tabanındaki arazi sahipleri, VenVuu Dinamik İçerik NFT’sini kullanarak satın almalarının hemen ardından gelir elde etmeye başlayabilir. NFT, kullanıcıların diğer kreasyonların yanı sıra reklamlar ve ürün yerleşimleri için kolayca ödeme almasına olanak tanır. Başlangıçta, kampanyalar video veya statik reklamlardan oluşacaktır. Bununla birlikte, proje ayrıca 2022’de 3D görüntüler, sanal ürün yerleştirmeleri ve giyilebilir cihazlar dahil olmak üzere desteklenen ek medya formatlarının genişletilmesi etrafında beklenti oluşturdu.

Her VenVuu Dynamic, kullanıcıların kendi dünyalarında sahip olabilecekleri ve kontrol edebilecekleri bir multimedya çıkışına sahip olmaya benzer bir NFT’dir. Parsel sahipleri daha sonra reklamverenlerin sunduğu kampanyaları seçebilir. Diğer taraftan reklamcılar, arazi sahiplerine hedefleme kriterlerine göre kampanyalar sunabilmektedir.

Ayrıca, VenVuu Dinamik İçerik olarak kullanıcılar, varlıklar cüzdanlarında otururken kazanabilirler. Kullanıcılar, bu varlıklara sahip olarak, VenVuu Dynamic’lerini bir galeriye veya alana kolayca yerleştirme, teknoloji ilerledikçe ömür boyu yükseltmelere erişim ve sahiplere özel premium ödemeler alma fırsatı elde edecek.

VenVuu, 9 Mayıs 2022’de 13:00 EDT’de GEN ZERO adlı 5.000 parçalık ilk NFT Koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

venvuu hakkında daha fazla bilgi burada

VenVuu, blockchain, siber güvenlik, dijital haklar yönetimi ve sosyal medya şirketinin bir alt kümesi olan DatChat, Inc.’in patentli DRM ve şifreleme teknolojisini bünyesinde barındırır. Ekip, en çok, bir kullanıcı “gönder” düğmesine bastıktan çok sonra mesajlaşma hizmetlerinde gizliliği genişleten teklifiyle tanınır. Bu nedenle, DatChat Messenger ve Özel Sosyal Ağ gibi ürünlerle, kullanıcıların mesajlar ve gönderiler üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağlayan gizlilik hakkı oturma odasının ötesine geçer. Eklenen koruma düzeyi, kullanıcıların cihazlarındaki ve alıcılardaki mesajları ve tüm konuşmaları silebilir ve aynı anda ekran görüntüsü korumasını etkinleştirebilir, bu da ekran görüntüsünün alınmasını neredeyse imkansız hale getirir.

Proje, o zamandan beri, büyük metaverse’lerle ortaklıklar ve tamamen işlevsel bir reklam platformu ile birlikte ikinci NFT lansmanı için güçlü bir temel oluşturacak olan VenVuu için harika bir ekip oluşturdu.

Sorumluluk Reddi Cointelegraph, bu sayfadaki hiçbir içeriği veya ürünü onaylamamaktadır. Size elde edebileceğimiz tüm önemli bilgileri sağlamayı amaçlamakla birlikte, okuyucular şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalı ve kararlarının tüm sorumluluğunu taşımalıdır ve bu makale yatırım tavsiyesi olarak kabul edilemez.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Blockchain ve dijital haklar yönetimi şirketi dünyanın ilk NFT Reklam platformunu yayınladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gündem Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!