İlk tam döngülü Web3 ekosistemi, kullanıcıların meta veri deposu varlıklarını oluşturmalarını sağlar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Web3’e ve meta veriye geçiş bir süredir tartışma konusu oldu, yani hem piyasa katılımcıları hem de sıradan kullanıcılar blok zincirinin sağlayabileceği değeri zaten biliyorlar. Bununla birlikte, faydaların yoğun bir şekilde iletilmesine rağmen, ortalama kullanıcı için giriş eşiği çok yüksektir ve bunu gerçekten yapmak için genellikle özel eğitim, deneyimli danışmanlar ve diğer son teknoloji kaynaklar gerekir.

Bir Web3 ortamında, faaliyetlerden para kazanmanın, oyunlar yaratmanın ve etkinlikler düzenlemenin, deneyimi olmayanlar için bir öğrenme eğrisi gerektiren temel blok zinciri ve belirteç teknolojisini içerdiğini düşünün. Geleneksel Web2 yöntemlerine kıyasla kapsamlı iş fırsatlarından bahsetmiyorum bile.

WeWay, olası kullanıcıların etkileyici işbirlikleri, NFT para kazanma ve konserler gibi etkinlikler yoluyla sorunsuz bir şekilde Web3’e geçiş yapmalarını sağlayan bu anahtar teslimi çözümü sağlamayı amaçlamaktadır. Platform etkin bir şekilde dört ana çözümde şekilleniyor: Ajans, Üniversite, Metaverse ve Marketplace.

WeWay’in kurucusu Fuad Fatullaev, “WeWay, blok zinciri ve NFT temelinde çalışan, içerik oluşturucuların ve etkileyicilerin yaratıcı güçlerini en üst düzeye çıkarmasına ve bireyselliklerini geleceğin dünyasında tanımlamasına olanak tanıyan bir yüksek teknoloji ekosistemidir.”

Amaç, WeWay ile herkesin, işe alım karmaşıklıklarıyla zaman kaybetmeden Web3’ün avantajlarına erişmesidir.

Web3 varlığı için yapı taşları

WeWay, bir sanatçıyı, markayı, blog yazarını veya başka bir internet kişiliğini alan, yeteneklerini ortaya çıkaran ve her birinin Web3 ortamındaki stratejik avantajını belirlemek için herhangi bir bulguyu kullanan bir hizmettir. Ajansın ve onun ana ortaklarının ve danışmanlarının desteğiyle kullanıcılar, para kazandıran bir model geliştirmek ve işbirliğine açık bir proje oluşturmak için ihtiyaç duydukları desteği alacaklardır.

WeWay, strateji desteğine ek olarak, günlük kullanıcının Üniversite aracılığıyla Web3 dünyasına girmesini sağlar. Üniversite modülü, blok zinciri hakkında bilgi edinmek veya blok zincirine katılmak isteyenlere destek sağlamayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, bu çözüm, Web3 dünyasına bir köprüye ihtiyaç duyan etkileyicileri ve içerik oluşturucuları ve onların takipçilerini desteklemeye yardımcı olabilir.

Çoğu kullanıcı, bu tür varlıklar için işlemleri mümkün kılan NFT’ler ve satış platformları için Web3’ü tanır. Bu nedenle, Ajans ve Üniversite modüllerine eşlik eden Pazar yeridir. Bu konumda izleyiciler, özel içerik veya canlı “deneyimlere” erişim gibi işbirlikçi etkinlikler aracılığıyla etkileyicilerle etkileşimlere katılabilir ve etkileyiciler avatarlarını, NFT’lerini vb. yayınlayabilir.

Weway hakkında daha fazla bilgi burada

Platformu yuvarlamak, WeWay City olarak bilinen metaverse’dir. Çoğu metaverse yapısında olduğu gibi, WeWay şehri, katılımcıların fiziksel dünyada olduğu gibi birbirleriyle etkileşime girdikleri ve sosyalleştikleri yer haline gelecektir, bir örnek WeWay konserleridir. WeWay konserleri, bir sanatçının avatarının farklı giysiler, cilt malzemeleri, aksesuarlar ve saç stilleri ile bir koleksiyon olarak meta evrende etkileşime girmesini sağlar. WeWay ekibi daha sonra belirli sayıda jeton üretirken, hayranlar bu sanatçıyla dijital bir alanda etkileşim kurma fırsatı elde edecek.

Diğer çevrimiçi etkileşimlerle birlikte WeWay, AAA grafikler, doğa ve sinemalar, satın alınan evler ve bankalar gibi binalarla mümkün olduğunca sürükleyici olacak şekilde tasarlanmıştır.

Sorumluluk Reddi Cointelegraph, bu sayfadaki hiçbir içeriği veya ürünü onaylamamaktadır. Size elde edebileceğimiz tüm önemli bilgileri sağlamayı amaçlamakla birlikte, okuyucular şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalı ve kararlarının tüm sorumluluğunu taşımalıdır ve bu makale yatırım tavsiyesi olarak kabul edilemez.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İlk tam döngülü Web3 ekosistemi, kullanıcıların meta veri deposu varlıklarını oluşturmalarını sağlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gündem Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!