Kritik kripto veri raporlarına ev sahipliği yapan Cointelegraph Araştırma Terminali açıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2013 yılında kurulan en eski kripto medya şirketlerinden biri olan Cointelegraph, Cointelegraph Araştırma Terminalini başlattı. Araştırma Terminali, geçmiş endüstri analizlerini, birinci sınıf araştırma raporlarını ve özel veritabanlarına erişim bulmak için tek noktadan uygun bir konum olacaktır. Web sitesi yayında ve premium özelliklere abonelikler aktif.

Cointelegraph Research, blok zinciri ve kripto endüstrisi hakkında en iyi derinlemesine analizlerden bazılarını üretti ve trendler ana akıma girmeden önce onları etkiledi. Cointelegraph Araştırma Terminali’nin en son kamuya açık raporlarından biri oyun finansmanı üzerine: “GameFi: Blok zinciri tabanlı oyun sektörü yeniden tanımlayabilir mi?”

Dinamik olarak gelişen kripto alanında bir adım önde olmak zor olabilir, ancak Cointelegraph Research bu sorunu hafifletmeye yardımcı olacak bir çözüm buldu: Cointelegraph Araştırma Terminali.

Araştırma Terminali

Cointelegraph, kripto para uzmanlığının zor kazanılmış deneyimini finans, ekonomi ve teknoloji alanlarındaki yeteneklerle birleştirerek sektör raporları ve kapsamlı analizler için önde gelen kaynağı piyasaya sunmayı amaçlıyor. Cointelegraph Araştırma Terminali, üç ana alana odaklanarak başlayacak, ancak zaman geçtikçe daha fazlasını planlayan tek durak noktası olacak.

İlk odak noktasının üç alanı, önceki araştırma raporlarının koleksiyonlarını, mevcut premium raporlara erişim ve kripto alanının tüm alanları hakkında güncel bilgiler içeren veritabanlarına izinler sağlamak olacaktır.

Herkese açık raporlar

Cointelegraph Research, 2020’den beri seçici yatırımcılara içgörü sağlayabilecek sayısız konuda raporlar üretiyor. Araştırma Terminali, önceden oluşturulmuş tüm bu raporları abonelerin kullanımına sunacaktır.

“Security Token Raporu”, “Polkadot: Yeni Web’in Temel Kayası”, “Merkezi Olmayan Finansmanın Geleceği Hala Ethereum’a Ait mi?” gibi raporlar. ve “Fungible Tokens: A New Frontier”, Cointelegraph Research Terminal’de yer alacak çeşitli konulardan sadece birkaçı.. Müşterilerden gelen yoğun geri bildirim, daha fazlasını istedikleri yönündeydi; bu, premium raporlar gibi Cointelegraph Araştırma Terminali’nde bulunan yeni hizmetleri yaratmanın bir parçasıydı.

Premium raporlar

Geçmiş yayınlara ek olarak, Cointelegraph Araştırma Terminali başka hiçbir yerde bulunmayan premium raporlara erişim sağlayacaktır. Buna harika bir örnek, 2022 yılının ilk çeyreğinden itibaren halka açık en büyük 12 kripto madenciliği şirketini kapsayan ve benzersiz içgörüler sağlayan “Halka Açık Kripto Madencilik Şirketlerinin Manzarası”dır.

Başka bir örnek, 2022’nin ilk yarısında küresel olarak kripto endüstrisine neler olduğunu ve kripto ortamının nasıl etkileneceğine dair uzman görüşlerini kapsayan “Yönetmelikler Raporu” dur. Bu premium raporlar trendlerin ötesindedir ve pratik yollarla sektöre ilişkin içgörüler sağlayabilecek eğitimli, bilgili kişilerden oluşan bir ekip tarafından yazılır.

Kritik kripto veri raporlarına ev sahipliği yapan Cointelegraph Araştırma Terminali açıldı

geniş veritabanı

Cointelegraph Araştırma Terminali, her üç ayda bir, kripto endüstrisindeki perde arkasında devam eden faaliyetlere üst düzey bir genel bakış sağlayan halka açık bir Girişim Sermayesi Raporu yayınlıyor. Ancak, bu ve diğer raporların yayınları arasında bir gecikme süresi vardır. Herhangi bir haber kaynağının veya raporlamanın doğasıdır.

Peki ya birisi verileri bir sonraki rapor hazırlanmadan önce isterse? Araştırma Terminali veritabanlarına erişim ile kaplıdır. Bu, ilgili tarafların birleşme ve satın alma anlaşmaları, yatırımcıların hangi anlaşmayı yaptığı, yatırımcıların portföylerinde neler olduğu, hangi sektörlerin trend olduğu, hangi protokollerin en çok desteği aldığı, tarihsel fiyat hareketi dahil olmak üzere kripto alanı genelinde bilgi aramasına izin verecek. farklı blok zincirleri ve çok daha fazlası.

Abone, istediği zaman verilere istediği kadar derinlemesine dalabilir. Ayrıca, dijital varlık piyasasında faaliyet gösteren şirketler ve bireyler üzerindeki düzenleyicilerin ve kolluk kuvvetlerinin eylemlerini göstermek için tasarlanmış bir Düzenleyici Veritabanı da bulunmaktadır. Bu veri tabanları kurumlar, ofisler, fonlar ve firmalar için zirvede kalmak için önemlidir.

Neden Cointelegraph’ın Araştırma Terminali?

Bir insanın sahip olduğu en değerli varlıklardan biri zamandır. Cointelegraph Araştırma Terminali, okuyucunun tekil bir konuma gelerek ve tüm kripto ve blok zinciri alanını parmaklarının ucunda tutarak bu değerli zamandan tasarruf etmesini sağlıyor. Cointelegraph, müşterilere sürekli değişen kripto ortamında bilgi sahibi olmak ve rekabet avantajı sağlamak için sınıfının en iyisi araştırmaları sunmak için uygun bir şekilde konumlandırılmıştır.

Cointelegraph Araştırma Terminali, abonelere mevcut en kaliteli bilgi ve araştırmayı, onlara zaman kazandıran ve değerli piyasa içgörüleri sağlayan kullanışlı bir pakette sunmayı amaçlıyor. Tarihsel ve güncel premium raporlar ile ilgili veritabanları, Cointelegraph Research Terminal’i ciddi kripto katılımcıları için mutlaka okunması gereken bir web sitesi haline getiriyor.

Web sitesine buradan göz atın ve Cointelegraph Research’ü şurada takip edin: heyecanLinkedIn ve Telegram, Cointelegraph Araştırma Terminali ile ilgili en son güncellemeleri almak için.

Bu makale yalnızca bilgi amaçlıdır ve ne yatırım tavsiyesi, ne yatırım analizi, ne de finansal araçların alım veya satımına yönelik bir davet değildir. Spesifik olarak, belge bireysel yatırım veya diğer tavsiyelerin yerine geçmez.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kritik kripto veri raporlarına ev sahipliği yapan Cointelegraph Araştırma Terminali açıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gündem Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!